Autopesu, sisepesu - TammsaareAutopesula

Enne teenuste broneerimist palume tutvuda HINNAKIRJAGA (avab uues aknas) !

Mahuliste teenuste puhul (vahatamine, salongi nn. keemiline puhastus, värvipinna poleerimine j.m.) palume helistada ülaltoodut kontaktidel!

Broneeringu tühistamine toimub antud lehel ALLPOOL ! 


TammsaareÄrikeskuse töötajatele kehtivad soodushinnad (KliendiKaardi hinnad) AUTOMAATSELT !
ehk KliendiKaarti soetada ei ole vajalik, et saada soodustusi, samuti kehtib ka Seest-ja-Väljast TAVA variandi puhul, ka selle teenusele kehtib soodushind AUTOMAATSELT !
KIIR teenus, sobib nendele inimestele, kellel vähe aega / suurem pori ning mustuse kogus häirib, aga pole mõtet eriti kulutada parema teenusele, kuna "homme auto jälle porine".
STANDART teenus, valdkonna kindel kesktase, nt. Seest-ja-Väljast STANDART sisaldab 2 tundi puhastustöid, selle ajaga saab päris norm./ hea tulemuse (isegi nn. linnamaasturitel), kannatab puhastada autosi, mis ei ole külastanud autopesulat kuni 3-5 kuud (loomulikult, ka see on individuaalne iga auto kohta).
HEA teenus, kui sõiduk vajab spetsiifilist puhastust (suures koguses mustus) ning kui autot ei ole puhastatud üle poole aasta (häbi-häbi).

Seest-ja-Väljast TAVA puhastusteenus - midagi keskmist Kiir ning Standart vahel (teenindaja otsustab oma nägemuse järgi, mis element vajab rohkem või vähem tähelepanu), ühesõnaga piisavalt VIISAKAS lõpptulemus (kehtib ainult KliendiKaardi omanikele).

 

  Autopesula : Autopuhastus - TammsaareAutopesula

  Teenus : rr evoque 553bgn

  Päev/Aeg : kolmapäev märts 9 12:30 - 13:40

 

  Teie Tühistamiskood on 1d7985d18adc30edcda373c2b9af1f83

  Broneeringu tühistamiseks palun sisestage Tühistamiskood allpool Broneerimis lehekülge.