Autopesu, sisepesu - MustikaAutopesula

Enne teenuste broneerimist palume tutvuda HINNAKIRJAGA (avab uues aknas) !

Mahuliste teenuste puhul (vahatamine, salongi nn. keemiline puhastus, värvipinna poleerimine j.m.) palume helistada ülaltoodut kontaktidel!

Broneeringu tühistamine toimub antud lehel ALLPOOL !


 


KIIR teenus, sobib nendele inimestele, kellel vähe aega / suurem pori ning mustuse kogus häirib, aga pole mõtet eriti kulutada parema teenusele, kuna "homme auto jälle porine".
STANDART teenus, valdkonna kindel kesktase, nt. Seest-ja-Väljast STANDART sisaldab 2 tundi puhastustöid, selle ajaga saab päris norm./ hea tulemuse (isegi nn. linnamaasturitel), kannatab puhastada autosi, mis ei ole külastanud autopesulat kuni 3-5 kuud (loomulikult, ka see on individuaalne iga auto kohta).
HEA teenus, kui sõiduk vajab spetsiifilist puhastust (suures koguses mustus) ning kui autot ei ole puhastatud üle poole aasta (häbi-häbi).

Seest-ja-Väljast TAVA puhastusteenus - midagi keskmist Kiir ning Standart vahel (teenindaja otsustab oma nägemuse järgi, mis element vajab rohkem või vähem tähelepanu), ühesõnaga piisavalt VIISAKAS lõpptulemus (kehtib ainult KliendiKaardi omanikele).

 

  Autopesula : Autopuhastus - MustikaAutopesula

  Teenus : Välipesu (KIIR)...........................(~25min | al. 11.50eu)

  Päev/Aeg : neljapäev veebruar 15 18:30 - 19:00

 

  Teie Tühistamiskood on 1fef6a03ef4a4a73c5155ce47b9c19dd

  Broneeringu tühistamiseks palun sisestage Tühistamiskood allpool Broneerimis lehekülge.